War is never pretty

What happened so far

Genel Ozet

storySoFar.png

1 Pekalin baskenti yakınlarındaki military base de zorlu bir gorev icin bir araya geldiniz. Sizi bir araya getiren Elevion Solivansdriel Tokis sınırını geçip şifreli mesajların okunmasını saglayacak olan sifre cozucuyu ele gecirmenizi istedi
2 Ormanda Catiene Onaeriel tarafından yonetilen elflerin yardımı ile sınırı geçecektiniz lakin bunun icin elfler sizden küçük bir hizmet istediler. Sınırlarına akın yapa ork’ların temizlenmesini istiyorlardı.
3a Eski zamanlardan kalma bir “Valiant One” tapınaginı mesken etmis orkları temizlediniz. Tapınakta ayrıca Eski bir holy-text, bir çivi ve bir de “silver scale” buldunuz
3b sınırı gecerken elf korumalar sizi oldurup holy-text i almaya calisti ancak basarılı olamadi. Saldırının Catiene tarafından emredildiğini orendiniz.
4a Sınırı geçtiniz Pipidu sehrine ulastınız. Zeranar ismindeki casusun pesinene dustunuz.
4b Bela ararken ortamdaki muhtelif evil preasthood temsilcileri ile karsılastınız. Karsılastıgınız preisthooslar ozetle : “The Congregation of the Dead (Harvester of Souls)”, “House of Vice (The Vicelord)”, “Church of Endless Night (Dark One)”, “House of Hunger (Locust Lord)”
4c holy-text in “The Kings Sword” un yerini buldugu duşunulen bir paladine ait oldugunu orendiniz ki bolece gittiginiz temple ın kılıcın yeri ile ilgili ipucları icerdiğini ve orda buldugunuz abuk itemların kılıcın bulunmasında ise yarayabileceğini anladınız.
4d Kılıcın pesinde olan bir part tarafından hedef alındınız. Araştırdığınız bu kişilerin aynı zamanda bir scrying artifactini da çaldıgını elinizdeki sileve scale i kullanarak kılıcın peşine gitmeyi planladıklarını anladınız. Lakin iyi planlanmış bir pusu ile party i defeat edip kristal küre’yi geçirdiniz.
4e House of Vice a yaptıgınız saldırı sırasında holy-text bir sureligine baskalarının eline gecti ve bu cumle alemin bu holy-text e sahip oldugunuzu bilmesine sebep oldu. Sonuc olarak pek cok kişi başınıza yüklü miktarda odul koydu.
4f Sehir mezarlıgının altında kurulmakta olan Harvester of Sould tapınagını kesfederken bolgedeki evil presthod ların mekana gelmesinin Pekal tarafında desteklendiğini orendiniz. Ayretten Adasir Kalesi bolgesinde Darkligh Codex denen bi aletin oldugunu ve harvester prestlerinin bu aletin peşinde oldugunu orendiniz.
5 Ejderin tutuldugu temple ı basıp ejderi oldurup sonra kurtardınız ve kılıcın tutuldugu yeri orendiniz
6 Kuluk Ma Kali nin gizli mezarına girip kılıcı aldınız.

Comments

burcinsayin burcinsayin

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.