War is never pretty

What to do now

naapsak

Akla gelen basit muhtelif yapabileceğiniz bikac sey. Elbette bunlarla sınırlı değil. sadece fikir vermek icin

A Bloodline dan yasayan birini bulmak: Thedorus un soyun birini bulursanız elinde kılıç ile Eski kalamar imp. isetediğiniz hehangi bir yerde ruling hakkı idda edebilirsiniz. Kimler kızar kimler sevinir sectiğiniz yere baglı biraz da.
B Kılıc ile ilgili Pekal ile gorusmek: Arkanizda bir silahlı bir ordu varken ve bu orduyu yonetebildiginizi ispatlamıs ken, kılıcı Pekal’e teslim edip noble status alabilirsiniz. Pekal icerisin belli bir kısım topragınız ve ruling hakkınız olur.
C Kılıc ile ilgili Tokis ile gorusmek: Arkanizda bir silahlı bir ordu varken ve bu orduyu yonetebildiginizi ispatlamıs ken, kılıcı Tokis’e teslim edip noble status alabilirsiniz. Tokis icerisin belli bir kısım topragınız ve ruling hakkınız olur.
D Kılıc ile ilgili Kalamar ile gorusmek: Arkanizda bir silahlı bir ordu varken ve bu orduyu yonetebildiginizi ispatlamıs ken, kılıcı Kalamar’a teslim edip noble status alabilirsiniz. Kalamar size rule etmeniz icin nereyi verir o kısım biraz pazarlık politika vs.
E Darkligt Codex ve undead army problemini cozmek: Adasir kalesi bolgesinde Darklight Codex in ortaya cıktığı ve mekanda cok kalabalık onded oldugunu biliyorsunuz. Bolgeyi temizlemye/kurtarmaya calisabilirsiniz
F Plague ve zehirli topraklar sorununu cozmek: Pipidu ve cevresinde veba, aclik (topraklarda urun yetismemesi), isyan ve muhtelif bandit acktivitesi hat safhada. Ozetle bolge su anda lawless. Bolgeye duzen getirmeye calisabilirsiniz.

Comments

burcinsayin burcinsayin

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.